C R O W N
img img

Crown KS

Distributor për brendet më ekskluzive & kualitative në rajonin e Kosovës

img
img img
img img
Rreth Nesh

Një nga distributorët më të suksesshëm në vendin tonë

Kompania jonë u themelua në vitin 2012 dhe që prej asaj kohe është bërë e njohur për bashkëpunimin me disa marka kafeje italiane të ndryshme:

Antica Tostatura Triestina: Historia dhe kultura e kafesë së Triestes na kanë transmetuar tradita të lashta që mbeten thellë në zemrat tona. Me dëshirën për të nderuar qytetin tonë si kryeqytetin e kafesë, në vitin 1995 themeluam Antica Tostatura Tirestina. Ne jemi të specializuar në krijimin e përzierjeve të sofistikuara që janë vetëm të pjekura me dru ahu, duke përdorur një teknikë të vjetër që u zhvillua në Trieste në shekullin e 18-të.

San Giusto: I prodhuar nga kompania italiane e nderuar 'Goriziana Caffè', e vendosur në qytetin e Gorizia, Itali.

Danesi Caffè: Danesi Caffè është traditë, Danesi Caffè është familje. Për katër breza ne kemi promovuar cilësinë dhe kulturën e espresso'së italian në mbarë botën. Forca e kompanisë është përpjekja e përditshme që synon arritjen dhe ruajtjen e kënaqësisë maksimale të klientit. Cilësia dhe përsosmëria janë parimet që drejtojnë gjithmonë kompaninë. Ne inovojmë teknologjitë tona të prodhimit dhe në të njëjtën kohë mbetemi të ankoruar në traditën e lartë të kafesë ekspres si përsosmëria e prodhimit tonë në Itali. Pika e fillimit është një proces prodhimi i kujdesshëm në fund të të cilit mund të keni ekuilibrin e përsosur midis shijes, aromës dhe trupit.

Dëshmitë e klientëve

Bashkëpunëtorët tanë

X
0
    0
    Karroca juaj
    Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan