C R O W N

Qokolladë e nxehtë – Ristora

0 - Customar Review
0.30

Përmbajtja:

Sheqer, kakao i ulët me yndyrë (kakao i ulët me yndyrë, rregullator aciditeti: karbonate të kaliumit), amidon misri, kripë, arome. Pa gluten. Mund të përmbajë gjurmë të qumështit dhe derivatet e tyre.

Përgatitja:

Derdh përmbajtjen e thesës në një tenxhere dhe shtoni ngadalë një filxhan qumësht (rreth 120ml). Sjellni në vrimë në një flakë të ulët, duke kërkuar vazhdimisht derisa të arrihet trashësia e dëshiruar. Për një pije më të dendur, shtoni kohë gatimi; për një pije më të hollë, shtoni dozën e qumështit.

Për furra mikrovalë: derdh përmbajtjen e thesës në një filxhan të madh, duke shtuar ngadalë rreth 120ml qumësht. Gatoni në pajisjet me fuqi 750W për një minutë e gjysmë. Për një pije më të dendur, gatuajeni për 10 sekonda të tjera; për një pije më të hollë, shtoni qumësht. Mbani në një vend të freskët dhe të thatë.

Category:

Produkti i menjëhershëm për pije me shije shokolade Ristora Ristora prodhon përzierje të dendura dhe të shijshme të qokoladave, të kremueshme dhe të buta si çdo aromë që keni provuar në batanijën tuaj të preferuar të qokoladës.

 

X
0
    0
    Karroca juaj
    Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan