C R O W N
Showing the single result

Qokolladë e nxehtë – Ristora

PRICE -
0.30

Përmbajtja:

Sheqer, kakao i ulët me yndyrë (kakao i ulët me yndyrë, rregullator aciditeti: karbonate të kaliumit), amidon misri, kripë, arome. Pa gluten. Mund të përmbajë gjurmë të qumështit dhe derivatet e tyre.

Përgatitja:

Derdh përmbajtjen e thesës në një tenxhere dhe shtoni ngadalë një filxhan qumësht (rreth 120ml). Sjellni në vrimë në një flakë të ulët, duke kërkuar vazhdimisht derisa të arrihet trashësia e dëshiruar. Për një pije më të dendur, shtoni kohë gatimi; për një pije më të hollë, shtoni dozën e qumështit.

Për furra mikrovalë: derdh përmbajtjen e thesës në një filxhan të madh, duke shtuar ngadalë rreth 120ml qumësht. Gatoni në pajisjet me fuqi 750W për një minutë e gjysmë. Për një pije më të dendur, gatuajeni për 10 sekonda të tjera; për një pije më të hollë, shtoni qumësht. Mbani në një vend të freskët dhe të thatë.

Vështrim i shpejtë

Filtro sipas çmimit

X
0
    0
    Karroca juaj
    Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan