C R O W N
Showing 1–9 of 75 results

Emy A1

PRICE -
1,390.00

Emy A1

PRICE -
1,390.00
  • “Studiuar në çdo detaj estetik për të dukur mirë në kuzhinën tuaj. Është një kombinim unik i teknologjisë dhe traditës në makina pa pika të dobëta. Sepse një makinë për espresso Futura shikon përpara, por është dizajnuar për të qenë gjithmonë pranë jush.”
Vështrim i shpejtë

Emy L1

PRICE -
1,290.00

Emy L1

PRICE -
1,290.00
  • “Studiuar në çdo detaj estetik për të dukur mirë në kuzhinën tuaj. Është një kombinim unik i teknologjisë dhe traditës në makina pa pika të dobëta. Sepse një makinë për espresso Futura shikon përpara, por është dizajnuar për të qenë gjithmonë pranë jush.”
Vështrim i shpejtë

Kikka Pro

PRICE -
1,190.00

Kikka Pro

PRICE -
1,190.00

Lever Group

Practical, easy to use and nice to look at to decorate your kitchen, with its vintage style with chromed taps and stainless-steel body. Top quality espresso at home.

Vështrim i shpejtë

Qokolladë e nxehtë – Ristora

PRICE -
0.30

Përmbajtja:

Sheqer, kakao i ulët me yndyrë (kakao i ulët me yndyrë, rregullator aciditeti: karbonate të kaliumit), amidon misri, kripë, arome. Pa gluten. Mund të përmbajë gjurmë të qumështit dhe derivatet e tyre.

Përgatitja:

Derdh përmbajtjen e thesës në një tenxhere dhe shtoni ngadalë një filxhan qumësht (rreth 120ml). Sjellni në vrimë në një flakë të ulët, duke kërkuar vazhdimisht derisa të arrihet trashësia e dëshiruar. Për një pije më të dendur, shtoni kohë gatimi; për një pije më të hollë, shtoni dozën e qumështit.

Për furra mikrovalë: derdh përmbajtjen e thesës në një filxhan të madh, duke shtuar ngadalë rreth 120ml qumësht. Gatoni në pajisjet me fuqi 750W për një minutë e gjysmë. Për një pije më të dendur, gatuajeni për 10 sekonda të tjera; për një pije më të hollë, shtoni qumësht. Mbani në një vend të freskët dhe të thatë.

Vështrim i shpejtë

Moka Intenso – Antica Tostatura Triestina

PRICE -
10.00

Intensiteti         8

Kremoziteti                      9

Trupi                        9

Aciditet                1

Hishtri                 6

Ëmbëlsi                  6

Paketimi

Paketuar në kanaçePesha                  250 g

Shije             kakao të errët, lajthi dhe vanilje

Vështrim i shpejtë

Filtro sipas çmimit

X
0
    0
    Karroca juaj
    Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan