C R O W N
Showing 10–18 of 75 results

Risvegli – Antica Tostatura Triestina

PRICE -
10.00

Kajsi min 40% frut content, energy 43kcal, fat <0.5g, of which sugar 9,5g , protein <0.5g ,

Ananas min 50% frut content, energy 45kcal, fat <0.5g , of which sugar 11g ,protein <0,5g

Dredhëz min 25% frut content, energy 43kcal, fat 0 . of which sugar 10g , protein 0

Mango-molle min 100% frut content , energy 48kcal, fat <0.5g  , of which sugar 11g  , protein <0.5g

Portokall me Pulp 100% frut content , energy 43kcal, fat 0,5g  , of which sugars 9g. , protein 0.7g

Pjeshk min 50% frut content, energy 43kcal, fat <0,5g , of which sugars 9,7g , protein <0,5g

Vështrim i shpejtë

Antica Tostatura Triestina Decaffeinato Capsules

PRICE -
4.00

Një përzierje që do t’ju habisë me shumëllojshmërinë e aromave, si çokollata, vanilja dhe lulet, të cilat kur përzihen, japin një ekuilibër të përgjithshëm. Një kafe e privuar nga kafeina, por jo nga kënaqësia e mbajtjes së një shije të rrumbullakosur dhe prej kadifeje në shije.

Vështrim i shpejtë

Antica Tostatura Triestina Guatemala Capsules

PRICE -
4.00

Një kafe 100% Arabica me origjinë të vetme, shija intensive e kakaos së së cilës pasurohet nga notat e frutave të thata të thekura dhe të karamelizuara, ndërsa aroma e saj kujton ëmbëlsinë e dardhave dhe mollëve.
Një kafe unike në llojin e saj, plot trup, mbështjellëse dhe me një shije të ekuilibruar dhe këmbëngulëse.

Vështrim i shpejtë

Antica Tostatura Triestina Nessum Dorma Capsules

PRICE -
4.00

Një përzierje e rafinuar e krijuar për të krijuar një kompletim shijesh. Shija e lajthisë vepron si një bazë nga e cila notat e kakaos, aroma lulesh dhe një prekje agrumesh gjejnë harmoninë e tyre, duke krijuar një ekuilibër midis të ëmbëls, të hidhurit dhe acidit që ndryshon vazhdimisht, duke mbështjellë qiellzën me një mori shijesh.

Vështrim i shpejtë

Antica Tostatura Triestina Organic Bio Capsules

PRICE -
4.00

Një kafe e cila vjen nga një përzgjedhje e kujdesshme, e cila është nxjerrë ekskluzivisht nga kultivimet organike, synon të ofrojë më të mirën për sa i përket shijeve organoleptike të cilat mund të variojnë nga lajthia në çokollatë deri në një aciditet të strukturuar, tipik për kafetë më prestigjioze.

Vështrim i shpejtë

Antica tostatura triestina 1kg

PRICE -
18.50

Një përzierje plot trup dhe mbështjellëse, aroma intensive e kakaos e së cilës përzihet në një përqafim me delikatesën e notave të luleve dhe ëmbëlsinë e vaniljes. Dhe kështu krijohet një kafe kremoze me një shije tepër të këndshme dhe këmbëngulëse, e cila e bën atë ideale për ata që duan kapuçinon ose makiaton, si dhe ekspresin.

Vështrim i shpejtë

Danesi Capsules

PRICE -
4.00

Danesi Capsules

PRICE -
4.00

Një kafe klasike shembullore me një aromë të pasur, trup të plotë dhe aciditet të lehtë. E përkryer nëse doni të zgjoheni me një kafe intensive, por ende dëshironi një filxhan të ëmbël me një thellësi arra dhe karamel që i jep rrugë një përfundimi të pastër. Pesha e çdo kapsule është 5,5 g.

Vështrim i shpejtë

Danesi Classic 1kg

PRICE -
21.50

Danesi Classic 1kg

PRICE -
21.50

Një kafe shembullore “klasike” me gjithçka: aromë të pasur me arra dhe mjaltë, trup të plotë dhe aciditet të lehtë të balancuar. Danesi Classic përzihet me arabikë të përzgjedhur braziliane dhe të Amerikës Qendrore dhe kokrrat robusta të Afrikës Lindore të rritura në lartësi më të larta të cilat lënë një përfundim aromatike kafeje.

Vështrim i shpejtë

Danesi Emerald 1kg

PRICE -
21.50

Danesi Emerald 1kg

PRICE -
21.50

I trashë, tokësor, aciditet i ulët dhe i hidhur me një përfundim të butë kafeje. I dendur paharrueshëm, Emerald përshkruhet si i papërpunuar dhe me trup të plotë. Për ata që duan një ekspres më të fortë dhe më të egër. Prejardhja e përbërëseve të përzierjes: Brazili, Etiopia dhe kokrrat e kafesë afrikane në lartësi të madhe.

Vështrim i shpejtë

Filtro sipas çmimit

X
0
    0
    Karroca juaj
    Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan