C R O W N

Danesi Capsules

0 - Customar Review
4.00

Një kafe klasike shembullore me një aromë të pasur, trup të plotë dhe aciditet të lehtë. E përkryer nëse doni të zgjoheni me një kafe intensive, por ende dëshironi një filxhan të ëmbël me një thellësi arra dhe karamel që i jep rrugë një përfundimi të pastër. Pesha e çdo kapsule është 5,5 g.

Category:

Çfarë na dallon:

Perfeksioni i Espresso-së: Kapsulat Danesi janë përgatitur me kujdes për të sjellë një shijim të pasur dhe të përkryer të espresso-së, me një shtresë të pasur të kremës.

Ekuilibri i Shijes: Shijoni një ekuilibër të përkryer midis thellësisë së aromeve dhe intensitetit të shijes, që e bën këtë espresso një zgjedhje të mrekullueshme.

Përdorimi i Lehtë: Kapsulat Danesi janë të dizajnuara për t’u përdorur me lehtësi në çdo makinë për kafe me sistem të kapsulave.

Shijimi Italian: Ky espresso është frymëzuar nga tradita italiane e përgatitjes së kafesë, duke ju sjellë një ndjesi të vërtetë italiane.

Kapsula Kafeje Danesi është më shumë se thjeshtë një kapsulë; është një udhëtim i vërtetë i shijes së kafesë italiane.

Related Products

X
0
    0
    Karroca juaj
    Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan