C R O W N

Danesi Emerald 1kg

0 - Customar Review
21.50

I trashë, tokësor, aciditet i ulët dhe i hidhur me një përfundim të butë kafeje. I dendur paharrueshëm, Emerald përshkruhet si i papërpunuar dhe me trup të plotë. Për ata që duan një ekspres më të fortë dhe më të egër. Prejardhja e përbërëseve të përzierjes: Brazili, Etiopia dhe kokrrat e kafesë afrikane në lartësi të madhe.

Category:

Çfarë na dallon:

Aroma e Veçantë: Danesi Emerald ofrojnë një aromë të theksuar dhe tërheqëse, që bën këtë espresso të jashtëzakonshëm.

Shijimi i Përsosur: Shijoni një ekuilibër të përkryer midis thellësisë së aromeve dhe pasurisë së shijes, që e bën këtë espresso një zgjedhje të mrekullueshme.

Përdorimi i Lehtë: Danesi Emerald janë të dizajnuara për t’u përdorur me lehtësi në çdo makinë për kafe.

Shijimi Italian: Inspiruar nga tradita italiane e përgatitjes së kafesë, Danesi Emerald sjell një ndjesi të vërtetë italiane.

 

Përse të zgjidhni Kapsulat e Kafeje Danesi Emerald:

Danesi Emerald është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që dëshirojnë të përjetojnë shijen e një espresso të jashtëzakonshëm. Ky espresso ju ofron një shijim të veçantë që do të keni dëshirë ta shijoni përsëri.

Related Products

X
0
    0
    Karroca juaj
    Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan