C R O W N

Antica Tostatura Triestina Nessum Dorma Capsules

0 - Customar Review
4.00

Një përzierje e rafinuar e krijuar për të krijuar një kompletim shijesh. Shija e lajthisë vepron si një bazë nga e cila notat e kakaos, aroma lulesh dhe një prekje agrumesh gjejnë harmoninë e tyre, duke krijuar një ekuilibër midis të ëmbëls, të hidhurit dhe acidit që ndryshon vazhdimisht, duke mbështjellë qiellzën me një mori shijesh.

X
0
    0
    Karroca juaj
    Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan