C R O W N

Antica Tostatura Triestina Decaffeinato Capsules

0 - Customar Review
4.00

Një përzierje që do t’ju habisë me shumëllojshmërinë e aromave, si çokollata, vanilja dhe lulet, të cilat kur përzihen, japin një ekuilibër të përgjithshëm. Një kafe e privuar nga kafeina, por jo nga kënaqësia e mbajtjes së një shije të rrumbullakosur dhe prej kadifeje në shije.

Çfarë na dallon:

Kafeja Pa Kafeinë: Kjo kafe është përgatitur duke hiqur kafeinën, duke ruajtur aromën dhe shijimin e kafesë, por duke e bërë të përshtatshme për ata që dëshirojnë të kufizojnë kafeinën.

Shijimi i Përsosur: Shijoni një ekuilibër të përkryer të aromës dhe pasurisë së shijes, që e bën këtë kafe pa kafeinë një zgjedhje të mrekullueshme.

Përdorimi i Lehtë: Kapsulat Antica Tostatura Triestina Decaffeinato janë të dizajnuara për t’u përdorur me lehtësi në çdo makinë për kafe me sistem të kapsulave.

Shijimi Italian: Ky espresso është frymëzuar nga tradita italiane e përgatitjes së kafesë, duke ju sjellë një ndjesi të vërtetë italiane.

Kapsulat e Kafeje Antica Tostatura Triestina Decaffeinato janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që duan të shijojnë një espresso të përkryer pa kafeinë. Ky espresso ju lejon të përjetojë të gjithë aromën dhe pasionin e kafesë, pa kufizuar veten në kafeinë

X
0
    0
    Karroca juaj
    Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan