C R O W N

Antica tostatura triestina 1kg

0 - Customar Review
18.50

Një përzierje plot trup dhe mbështjellëse, aroma intensive e kakaos e së cilës përzihet në një përqafim me delikatesën e notave të luleve dhe ëmbëlsinë e vaniljes. Dhe kështu krijohet një kafe kremoze me një shije tepër të këndshme dhe këmbëngulëse, e cila e bën atë ideale për ata që duan kapuçinon ose makiaton, si dhe ekspresin.

X
0
    0
    Karroca juaj
    Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan