C R O W N
Showing all 8 results

Moka Intenso – Antica Tostatura Triestina

PRICE -
10.00

Intensiteti         8

Kremoziteti                      9

Trupi                        9

Aciditet                1

Hishtri                 6

Ëmbëlsi                  6

Paketimi

Paketuar në kanaçePesha                  250 g

Shije             kakao të errët, lajthi dhe vanilje

Vështrim i shpejtë

Risvegli – Antica Tostatura Triestina

PRICE -
10.00

Kajsi min 40% frut content, energy 43kcal, fat <0.5g, of which sugar 9,5g , protein <0.5g ,

Ananas min 50% frut content, energy 45kcal, fat <0.5g , of which sugar 11g ,protein <0,5g

Dredhëz min 25% frut content, energy 43kcal, fat 0 . of which sugar 10g , protein 0

Mango-molle min 100% frut content , energy 48kcal, fat <0.5g  , of which sugar 11g  , protein <0.5g

Portokall me Pulp 100% frut content , energy 43kcal, fat 0,5g  , of which sugars 9g. , protein 0.7g

Pjeshk min 50% frut content, energy 43kcal, fat <0,5g , of which sugars 9,7g , protein <0,5g

Vështrim i shpejtë

Antica Tostatura Triestina Decaffeinato Capsules

PRICE -
4.00

Një përzierje që do t’ju habisë me shumëllojshmërinë e aromave, si çokollata, vanilja dhe lulet, të cilat kur përzihen, japin një ekuilibër të përgjithshëm. Një kafe e privuar nga kafeina, por jo nga kënaqësia e mbajtjes së një shije të rrumbullakosur dhe prej kadifeje në shije.

Vështrim i shpejtë

Antica Tostatura Triestina Guatemala Capsules

PRICE -
4.00

Një kafe 100% Arabica me origjinë të vetme, shija intensive e kakaos së së cilës pasurohet nga notat e frutave të thata të thekura dhe të karamelizuara, ndërsa aroma e saj kujton ëmbëlsinë e dardhave dhe mollëve.
Një kafe unike në llojin e saj, plot trup, mbështjellëse dhe me një shije të ekuilibruar dhe këmbëngulëse.

Vështrim i shpejtë

Antica Tostatura Triestina Nessum Dorma Capsules

PRICE -
4.00

Një përzierje e rafinuar e krijuar për të krijuar një kompletim shijesh. Shija e lajthisë vepron si një bazë nga e cila notat e kakaos, aroma lulesh dhe një prekje agrumesh gjejnë harmoninë e tyre, duke krijuar një ekuilibër midis të ëmbëls, të hidhurit dhe acidit që ndryshon vazhdimisht, duke mbështjellë qiellzën me një mori shijesh.

Vështrim i shpejtë

Antica Tostatura Triestina Organic Bio Capsules

PRICE -
4.00

Një kafe e cila vjen nga një përzgjedhje e kujdesshme, e cila është nxjerrë ekskluzivisht nga kultivimet organike, synon të ofrojë më të mirën për sa i përket shijeve organoleptike të cilat mund të variojnë nga lajthia në çokollatë deri në një aciditet të strukturuar, tipik për kafetë më prestigjioze.

Vështrim i shpejtë

Antica tostatura triestina 1kg

PRICE -
18.50

Një përzierje plot trup dhe mbështjellëse, aroma intensive e kakaos e së cilës përzihet në një përqafim me delikatesën e notave të luleve dhe ëmbëlsinë e vaniljes. Dhe kështu krijohet një kafe kremoze me një shije tepër të këndshme dhe këmbëngulëse, e cila e bën atë ideale për ata që duan kapuçinon ose makiaton, si dhe ekspresin.

Vështrim i shpejtë

Filtro sipas çmimit

X
0
    0
    Karroca juaj
    Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan