C R O W N

Moka Intenso – Antica Tostatura Triestina

0 - Customar Review
10.00

Intensiteti         8

Kremoziteti                      9

Trupi                        9

Aciditet                1

Hishtri                 6

Ëmbëlsi                  6

Paketimi

Paketuar në kanaçePesha                  250 g

Shije             kakao të errët, lajthi dhe vanilje

Kafe e bluar në kavanoz / 250 g

KARAKTERISTIKAT E MOKA-s INTENSSE 

Një përzierje e fortë në të cilën notat intensive të kakaos përzihen me aromën e ëmbël të lajthive dhe vaniljes duke krijuar një ekuilibër të këndshëm shije. Shija e tij, e fortë dhe e këndshme, mbështjell qiellzën dhe vazhdon edhe pas shijimit.

X
0
    0
    Karroca juaj
    Karroca juaj është boshKthehu në Dyqan